Міжнародний фонд "Відродження"

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).

Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

За роки своєї діяльності Міжнародний фонд «Відродження» сприяв важливим змінам в країні. Завдяки нашим зусиллям в Україні було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання, що дозволило подолати корупцію при вступі до вищих навчальних закладів. Фонд сприяв першим професійним об’єднанням журналістів в Україні, руху проти цензури у ЗМІ та розвитку журналістських розслідувань. Фонд підтримав становлення незалежного екзит-полу, який став дієвим засобом громадського контролю за результатами виборів.

Також підтримка Фонду мала важливе значення в проведенні громадських кампаній за вільні й чесні вибори, забезпеченні доступу до інформації та розробці законодавчих актів, що регулюють діяльність НУО. За підтримки Фонду в Україні запрацювала система безоплатної правової допомоги. Стала можливою замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) та паліативна допомога. За підтримки Фонду були перекладені українською мовою та видані близько 800 творів світової класики гуманітаристики.

Події в Україні останніх двох років створили нові виклики й можливості, які вимагали від громадянського суспільства і Фонду надшвидкої реакції, пошуку нових методів та інструментів, побудови нових комунікаційних майданчиків та розширення кола партнерів. Тому Фонд концентрував свої зусилля на посиленні участі громадянського суспільства в розробці, впровадженні та моніторингу ключових реформ, забезпеченні поваги до прав людини, протидії дискримінації та зміцненні міжнародної підтримки змін, що творять Нову Україну.

Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян. За час своєї діяльності Міжнародний фонд «Відродження» підтримав 16 647 проектів, до реалізації яких долучилися понад 55 000 активістів та організацій України на суму понад 200 мільйонів доларів США.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Наша сторінка в Facebook