Партнери

Автомайдан логотип

Автомайдан

Автомайдан, у першу чергу - це небайдужі люди, які конкретними діями довели, що вони є патріотами своєї країни.
Це рух, який за 4 місяці 2013-2014рр. сколихнув Україну і разом з іншими громадськими об'єднаннями здобув перемогу над бандитським режимом Януковича.
е системна, кропітка, а часто і небезпечна робота.
 
Це яскраві, позитивні, сміливі акції, події та, перед усім, активісти, волонтери, які готові жертвувати своїм часом, частиною свого життя, а іноді і самим життям заради позитивних змін у нашій країні. Ми - самодостатні, освічені люди, які хочуть жити в демократичній, заможній та правовій країні, де є рівні права для кожного незалежно від статусу, зв'язків та матеріального становища!
 
[current-page:title], фотографія   Наші цілі:
 
 - боротьба з корупцією;
 - реформування державних органів влади (суди, прокуратура, МВС);
 - допомога ЗСУ (АТО).
 
Після повалення режиму Януковича у нас з вами була надія на швидкі позитивні зміни та проведення реформ у всіх сферах економіки України. Але анексія Криму та окупація Росією частини Східної України внесли корективи у процес становлення української держави після перемоги Революції Гідності. Але події останнього року дали нам чітко зрозуміти, що ворог атакує нас не лише на фронті, а й в тилу. Кабінетні щури, які себе чудово почували за часів Януковича, із останніх сил намагаються вхопитися за будь-яку можливість лишитися у владному кріслі і саме тому відбувається надпотужний спротив та саботаж у проведенні реформ! І наше головне завдання на сьогоднішній день - це проведення "кабінетного АТО", яке завдяки закону "Про очищення влади" та нашим спільним зусиллям нарешті покладе кінець владі корупціонерів та залишків радянської номенклатури! Тому ми, активісти ГО "ВО "Автомайдан" готові у цій боротьбі об'єднуватися з усіма патріотичними силами, які також розуміють всю небезпеку реваншу кліки Януковича та їм подібних сьогоднішніх "опозиціонерів".
 
І саме тому ми обрали для себе головні напрямки діяльності - боротьбу з корупцією та реформування судової влади, органів прокуратури та МВС, адже без дійсно незалежних судів, суддів та правоохоронних органів годі сподіватися на вдале проведення реформ в інших державних структурах та сферах економіки.
 
Тому, якщо ви бажаєте приєднатися до наших акцій чи запропонувати нам підтримати ваші ініціативи, прохання писати на нашу електронну пошту - automaidanoffice@gmail.com чи дзвонити за телефоном гарячої лінії - (093) 955-56-44

Міжнародний фонд "Відродження" логотип

Міжнародний фонд "Відродження"

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).

Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

За роки своєї діяльності Міжнародний фонд «Відродження» сприяв важливим змінам в країні. Завдяки нашим зусиллям в Україні було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання, що дозволило подолати корупцію при вступі до вищих навчальних закладів. Фонд сприяв першим професійним об’єднанням журналістів в Україні, руху проти цензури у ЗМІ та розвитку журналістських розслідувань. Фонд підтримав становлення незалежного екзит-полу, який став дієвим засобом громадського контролю за результатами виборів.

Також підтримка Фонду мала важливе значення в проведенні громадських кампаній за вільні й чесні вибори, забезпеченні доступу до інформації та розробці законодавчих актів, що регулюють діяльність НУО. За підтримки Фонду в Україні запрацювала система безоплатної правової допомоги. Стала можливою замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) та паліативна допомога. За підтримки Фонду були перекладені українською мовою та видані близько 800 творів світової класики гуманітаристики.

Події в Україні останніх двох років створили нові виклики й можливості, які вимагали від громадянського суспільства і Фонду надшвидкої реакції, пошуку нових методів та інструментів, побудови нових комунікаційних майданчиків та розширення кола партнерів. Тому Фонд концентрував свої зусилля на посиленні участі громадянського суспільства в розробці, впровадженні та моніторингу ключових реформ, забезпеченні поваги до прав людини, протидії дискримінації та зміцненні міжнародної підтримки змін, що творять Нову Україну.

Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян. За час своєї діяльності Міжнародний фонд «Відродження» підтримав 16 647 проектів, до реалізації яких долучилися понад 55 000 активістів та організацій України на суму понад 200 мільйонів доларів США.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Наша сторінка в Facebook