Справа Майдану не затягується судом — адвокат постраждалих

10.01.2017

Суд над екс-«беркутівцями», які причетні до злочинів на Майдані, не затягується ані судом, ані сторонами процесу.

Про це в ефірі Громадського заявив адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань.

«Судове слідство йде настільки, наскільки воно може йти. У нас біля 200 потерпілих, допитано вже біля ста. Тому ми рухаємося потихеньку, але це справа, в якій дуже великий обсяг доказової бази, вона досить містка», — сказав він.

Дикань засудив дії праворадикального угруповання «С14», яке влаштувало в суді над екс-«беркутівцями» акцію протесту і таким чином зірвало його.

«Люди, які це влаштували, або не розуміють що вони роблять, або роблять це навмисно, зриваючи судові засідання. Тому що та мета, яку вони декларують, вона абсолютно протирічить тим результатам, яких вони добилися. Було нормальне судове засідання в тому, судовому процесі, який фактично єдиний у нас по Майдану йде належним чином і довго він іде не тому, що так сторони затягують чи суддя затягує, а тому, що це такий кримінально-процесуальний кодекс. Таке законодавство, яке не дозволяє досить швидко розглянути настільки велику і складну справу», — зазначив Дикань.

Нагадаємо, 10 січня угруповання «С14» влаштувало в суді над екс-«беркутівцями» акцію протесту. Учасники акції заявили про невдоволення станом судового процесу і заявили, що «розгляд справи затягується».

В результаті акції судове засідання було зірвано. Наступне засідання відбудеться 17 січня.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Наша сторінка в Facebook